Strona główna | O hostelu | Cennik | Rezerwacje grupowe | Nasze specjały | Nasza ekipa | Pokoje | Wycieczki | Warunki rezerwacji | FAQ
 
hostel krakówHostel KrakowCracovia HostalHostel KrakauHostel CracovieHostel CracoviaHostel Krakau


 


Email:  hostel@pinkpanthershostel.com
Tel: (+48) 124220935
Fax:(+48) 123783707
Formularz kontaktowy

 
24h na dobę
365 dni w roku
 


Ul. Św. Tomasza 8, 2 piętro
31-014 KrakówParking    Transport
 

Warunki rezerwacji

Warunki rezerwacji

Zakwaterowanie zastępcze Hostel Pink Panther's zastrzega sobie prawo zamiany pokoju zarezerwowanego przez gościa na pokój o takim samym lub wyższym standardzie, jeżeli pierwotnie zarezerwowany pokój z jakiegokolwiek powodu nie będzie dostępny. Jeśli pokój zostanie zastąpiony pokojem o niższym standardzie, różnica w cenie pokoju zarezerwowanego pierwotnie i pokoju zastępczego zostanie zwrócona.

Hostel zastrzega sobie prawo do anulowania niepotwierdzonych rezerwacji (bez uprzednio wpłaconej zaliczki). Zwalnia się tym samym z obowiązku zorganizowania zakwaterowania zastępczego w przypadku tego typu rezerwacji.

Zniszczenie mienia hostelowego

Za poważne zniszczenia lub uszkodzenia znaczących przedmiotów podczas pobytu klient zostanie obciążony kosztami. Koszty zostaną naliczone w sposób uczciwy tak, aby naprawić szkody lub odkupić uszkodzone przedmioty. Gościom palącym w hostelu w miejscach do tego nie przeznaczonych zostanie naliczona opłata w wysokości 100 PLN za oczyszczanie pomieszczeń po dymie papierosowym.

Zameldowanie/wymeldowanie

W Pink Panther’s Hostel doba hostelowa obowiązuję od godz. 14:00 do 10:00.

Płatności

Płatności za nocleg należy dokonać za pomocą kart kredytowych, przelewem bankowym lub gotówką. Wszystkie płatności muszą byś dokonane w Polskich Złotych. Opłaty za przelewy bankowe pokrywa klient.

Odpowiedzialność osobista

Hostel Pink Panther's w żadnym wypadku nie bierze odpowiedzialności za obrażenia lub szkody poniesione przez gości. Goście potwierdzają posiadanie ubezpieczenia chroniącego przed ewentualnymi obrażeniami doznanymi podczas pobytu w hostelu. Odpowiedzialność hostelu będzie ograniczona tylko do wartości całkowitego kosztu rezerwacji.

Odpowiedzialność za rzeczy

Hostel Pink Panther’s nie ponosi odpowiedzialności finansowej za rzeczy prywatne gościa wniesione do hostelu, pozostawione bez opieki, które nie zostały pozostawione na recepcji hostelowej w zamykanej skrzynce depozytowej.

Problemy oraz skargi

Problemy i skargi należy bezpośrednio kierować do przedstawiciela Pink Panther’s Hostel obecnego 24 godziny na dobę przy Ulicy Św. Tomasza 8 na recepcji Hostelu Pink Panther’s Hostel, który zajmie się rozwiązaniem problemu tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Jeśli przedstawiciel Hostelu Pink Panther’s nie zareaguje w celu wyjaśnienia bądź rozwiązania ewentualnych problemów, powodując tym samym poważne zakłócenia pobytu naszych gości w hostelu, możliwe jest wynegocjowanie zniżki bądź zwrotu kosztów uiszczonych za nasze usługi. Odpowiedzialność Hostelu Pink Panther’s Hostel będzie ograniczona tylko do wartości całkowitego kosztu rezerwacji.

Zasady anulowania rezerwacji

Wszystkie zaliczki są niezwracalne oraz bez możliwości przeniesienia. Rezerwacja może zostać anulowana na życzenie klienta, nie później niż na 48 godziny przed datą przyjazdu, chyba że inne zasady zostały zaznaczone w specjalnej ofercie rezerwacji. Anulacje złożone nie adekwatnie do regulaminu rezerwacji klienta będą obciążone opłatą za pierwszą dobę pobytu.

Regulamin Royal Pub Crawl

Regulamin pomiędzy Royal Pub Crawl a uczestnikiem zostaje zaakceptowany w momencie uiszczenia opłaty za pub crawl. W tym momencie kontrakt pomiędzy Roayl Pub Crawl a uczestnikiem zostaje zawarty. Żaden z pracowników Royal Pub Crawl , jedynie manager ma prawo odejść od powyższego regulaminu oraz zaoferować zwrot lub zniżkę.

Ubezpieczenie: Uczestnik bierze odpowiedzialność za siebie oraz swoje rzeczy osobiste. W jego geście jest również posiadanie ubezpieczenia.

Paszporty, dokumenty tożsamości, wizy: Odpowiedzialnością uczestnika jest posiadanie paszportu, dowodu tożsamości oraz wizy na czas imprezy. Royal Pub Crawl informuje klienta w dobrej wierze i nie ponosi odpowiedzialności w przypadku braku wymaganych dokumentów. Klient biorąc udział w pub crawl zapewnia iż nie ma żadnych przeciwskazań które wpływałyby na jego bezpieczeństwo w trakcie uczestniczenia w imprezie.

Zazwyczaj w trakcie imprez Royal Pub Crawl spożywane są duże ilości alkoholu. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za swoje bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie. Royal Pub Crawl nie zachęca uczestników do brania udziału w niebezpiecznych czynnościach oraz nadmiernego spożywania alkoholu. Royal Pub Crawl nie bierze odpowiedzialność za nadmierne spożycie alkoholu, udział w niebezpiecznych czynnościach których rezultatem jest uszkodzenie na ciele, choroba, śmierć lub utrata mienia.